Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o godzinie 20 miał miejsce wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się niezwykle głośno i wciąż jest to jeden z wiodących tematów pośród różnorodnych tabloidów. Po wycofaniu się pary z rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, według opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w królewskiej rodzinie są raczej po stronie królowej Elżbiety II oraz reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednakże nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest bardzo zróżnicowane, zależnie od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie media , że w przypadku gdy Meghan i Harry chcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili nieodwołanie swoją szansę. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła także sprawę tego, iż książe nie widział wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam przyznał, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili 4 profesjonalistów omawiających w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu 2 dni przed publikacją. Eksperci, w tym przeszły sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając jednocześnie Oprah Winfrey brak obiektywnego podejścia natomiast Meghan Markle wykorzystywanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan pokazany został w wieczornym TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio w przybliżeniu 1mln odbiorców. Stacja telewizyjna była wtedy drugim z kolejności liderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Zważywszy na niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bezspornie trzeba stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy