Przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała piosenka za kiepska na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Niewesołe zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała piosenka za kiepska na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Niewesołe zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego z Eurowizją.

Nasza ojczyzna zwykle nie zachwycała widzów w okresie turnieju Eurowizji i trzeba to zrozumieć. Naszego kraju największym osiągnięciem zazwyczaj jest awansowanie do konkursowego finału, gdzie wywalczaliśmy końcowe miejsca. Eurowizję przełożono w roku zeszłym, ponieważ nadeszła epidemia koronawirusa, która powstrzymała nie wyłącznie Europę, ale także resztę świata. Wysłannikiem Polski w trakcie turnieju Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał marzenie zadziwić smakoszy muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wybrania przedstawiciela Polski sporo ekspertów nie było uradowanych, jednakże w ostatecznym rozrachunku do zmiany nie doszło. Szkoda że ponownie byliśmy zobligowani rozstać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji był polskim reprezentantem Rafał Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki w Europie i też dlatego wyeliminowany został na etapie półmetku 65. turnieju europejskiej piosenki.

Bez cienia wątpliwości widzowie z Polski są już naprawdę znużeni tego typu wynikiem. Bardzo dobrze to zrozumieć, iż "The Ride" a więc przyśpiewka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była po prostu mizerna. Nie ma nic ekscytującego w tej przyśpiewce co mogłoby wprawić w zachwycenie wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest następna odsłona turnieju Eurowizji, w trakcie którego przedstawiciel naszego narodu nie potrafi dostać się do fazy finałowej. Od paru lat wybór przedstawicieli Polski na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze i bez żadnego kłopotu możemy zrozumieć to. Powinniśmy więc pokładać nadzieję w tym, iż w następnych latach nasz reprezentant będzie w stanie wejść do finałowego pojedynku o wygraną w zawodach piosenki europejskiej. W sytuacji takiej jak ta naprawdę istotne jest to, by dobrać odpowiedniego ambasadora, który da radę zauroczyć europejskich widzów. W innym przypadku ponownie nie damy rady do finału podczas konkursu piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy